ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА ОТ 1Б И ТЕХНИТЕ ПРИЯТЕЛИ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ!

Честит презник и от мен на всички деца и на тези, които са запазили детето у себе си!!!
Бъдете здрави!!! Желая ви безгрижно и слънчево детство!!!!!!!!!

Дата
Вложил
Заглавие

?

Toni ima6 li ve4e video ot тържеството?

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: ?

Компютърът ми не разпознава камерата без драйвър. А незнам откъде да изтегля...?-(((

Дата
Вложил
Заглавие

ПОЧИТАТЕЛИ

Мили деца, вече имаме почитатели на нашата работа от далечно Перу!!!
Вижте в албумите ни тук: https://picasaweb.google.com/antoinrta/BptSRD#5328901523501919506

Дата
Вложил
Заглавие

22.05.2009-празникът

На доста тържества съм присъствала,хиляди пъти съм била на сцената,но този път няма да забравя никога!Този празник ще остане във сърцето ми завинаги,защото всичко беше детски чисто,спонтанно и много много емоционално!За първи път цялата зала беше изпълнена само със позитивизъм!Благодаря от сърце на Г-жа Миланова,че ми даде възможност да съм част от това невероятно шоу!Чуствам се заредена с доброта за много време напред!Тони, УСПЕХ!
В.Манчева

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: 22.05.2009-празникът

Г-жо Манчева, аз също искам да Ви благодаря за перфектно свършената работа на тържеството!
Ако не беше г-жа Миланова нямаше да имаме всичко , което се случи, но без водещ като Вас децата нямаше да бъдат така освободени, спонтанни и емоционални! С Вас те се чувстваха перфектно и мисля, че всички го усетихме! Накарахте ги да се чувстват спокойни и сигурни, а в такъв момент това или прави или разваля всичко! Резултатът го знаем, така че
БЛАГОДАРИМ ВИ!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: 22.05.2009-празникът

Аз съм тази, която трябва да благодари...!!! Благодаря на г-жа Манчева, че прие да бъде водеща на нашето тържество, благодаря й за усмивките, настроението и позитивизма, с който ни дари щедро. Сигурно има още мнооооооооого неща, за които трябва да благодаря, но в момента не се сещам...:))))
ЗА ВСИЧКО, КОЕТО СЪМ ПРОПУСНАЛА - БЛАГОДАРЯ!!!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Г-ЖА МИЛАНОВА

БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ ДЕЦА!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ, МИЛИ РОДИТЕЛИ!!
ВАШИТЕ ДУМИ МЕ ТРОГНАХА ОТ СЪРЦЕ!!! Вие ме дарихте с обич, която няма измерение. Думите не стигат, да изкажа онова което чувствам.
Желая Ви здраве, много слънце и толкова щастие, колкото може да побере сърцето Ви!!!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!

Дата
Вложил
Заглавие

на 24 май

Честит празник на всички!
И , разбира се, най-вече на УЧИТЕЛИТЕ на децата ни!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: на 24 май

Снеже, много те моля ако имате снимки от тържеството изпратете ги на имейла ми, за да направя клип. Аз така се улисах в цялата работа, че забравих да снимам и имам съвсем малко в снимки.
Моля, всички родители, които имат снимки от тържеството да ги изпратят на имейла ми аз ще ги обработя в клип и ще ги кача на сайта. Предварително БЛАГОДАРЯ!!!

Училището ми предостави видео запис на цялото тържество, но трябва да се конвентира и тогава ще мога да го кача. Пък е и доста тежко, затова ще трябва да намеря подходящ сървър за съхранение, защото нашия сайт е с малки възможности..((. Когато съм готова ще го публикувам или ще дам линк за теглене. Наистина тържеството ни е било много хубаво!!! Когато съм на сцената и работя с мултимедията, не мога да преценя как е било, но сега когато го гледах на записа истински се забалявах и забелязах, че и децата много са се забавлявали. Това бе целта ни и се радвам, че я постигнахме!!!

<< 37 | 38 | 39 | 40 | 41 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.