ФОРУМ

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: имаме проблем:)

Сега ще ви избавя от притесненията...:)))).
Първо да успокоя Дени. По изобразително изкуство темата ни беше: "Цветовете в природата и художествените произведения". Рисувахме природна картина - сезон - по избор.
По околен свят темата е "У дома". Разказ по картините в учебника и работа в учебната тетрадка.
Приятни занимания и оздравявайте бързо!!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: имаме проблем:)

Благодаря и приятен неделен ден!

Дата
Вложил
Заглавие

Урокът на мама Снежка

Благодаря от сърце на майката на Деничка, която прояви инициатива в блога да направи урок по екологично възпитание на нашите деца и го реализира днес по един вълнуващ и очарователен начин.
Нашата инициатива придобива все по-голяма популярност. Вижте тук: https://www.bglog.net/nachobrazovanie/34129
https://no.de-sita.com/?p=1086
БЛАГОДАРЯ ТИ, СНЕЖЕ!!!
Благодаря на всички родители, които откликват и взимат участие в инициативите на класа. ЧУДЕСНО Е, КОГАТО СМЕ ЗАЕДНО!!!

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Урокът на мама Снежка

Тони, изобщо не виждам за какво на мен трябва да благодариш....Мисля, че ДЕЦАТА го дължат на ТЕБ - от теб тръгна инициативата, така че нашата работа и участие /на родителите/ е само малко допълнение към твоя труд. А и когато става въпрос за деца, за нашите деца, не мисля, че трябва да се изтъкваме кой какво направил, важното е да се случват такива неща и да "инвестираме" в децата си сега, за да имаме резултати и днес , и утре и след години, когато ще им е най-необходимо.........
Радвам се , че на децата и им беше много интересно , а за мен беше едно огромно удоволствие!!!
И ОЩЕ ВЕДНЪЖ - БЛАГОДАРЯ НА ДЕЦАТА ЗА ПОДАРЪЦИТЕ, С КОИТО МЕ НАГРАДИХА....
ТОВА, В КОМБИНАЦИЯ С ШИРОКО ОТВОРЕНИТЕ ИМ ОЧИЧКИ , И ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ПОГЛЕДИ МИ Е ПРЕДОСТАТЪЧНО.......

Дата
Вложил
Заглавие

още въпроси

Утре е вторник и децата имат хореография, след това автобуса ги връща в училище.Деница спомена, че след часовете класната стая се заключва, което си е в реда на нещата, но питането ми е къде ще останат повече от час и половина пътуващите деца, които ще чакат до 13.ооч.? Могат ли да останат в занималнята , въпреки, че не са записани? Досега времето беше чудесно за на двора, но като застудява и вали....И още нещо-декларациите, които попълнихме за безплатно хранене в стола за закуските или за обяд са, т.к на тях не пишеше, а реално обяда би трябвало да е с купони?

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: още въпроси

Пътуващите деца изчакват училищният автобус в занималнята. ТОВА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! Вече е обяснено на пътуващите.
Безплатен обяд имат всички пътуващи ученици!!!

Дата
Вложил
Заглавие

едно въпросче

Имам един въпрос във връзка с тренировъчните упражнения по БЕЛ-преговор, но преди това поздравления за госпожа Миланова- страхотен материал, с който "преговарящите" работят с удоволствие!На всеки въпрос - картинка, която да предразположи децата с интерес и усмивка да решават всичко!
Та питането ми е за 15 въпрос - може би аз съм позабравила някои неща, но мисля, че "я" и "й" спадат към съгласните, а там нещо не ми се вързаха дадените звукови модели и думата "яйце". Пак казвам, може и аз да се бъркам, но по-важното е да знам къде е истината, за да не обърквам и Деница, като се наложи да обяснявам нещо...:) Може ли малко яснота?
И ако мога да помогна на други родители при проверката на теста - задължително , правейки този тест карайте децата да натискат след всеки даден отговор "ПРОВЕРИ', т.к в противен случай той като че ли се брои за грешен отговор :(

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: едно въпросче

Благодаря за похвалката :)))).
Та ...мама Снежка е позбравила някои неща, нооооо няма нищо...Сега ще си припомним.
ЯЙЦЕ - 4 букви (я,й,ц,е), 5 звука(й,а,й,ц,е). Хайде сега намерете звуковия модел...:)))))))))

Дата
Вложил
Заглавие

Ре: Ре: едно въпросче

Много, много БЛАГОДАРЯ за всички отговори!

Дата
Вложил
Заглавие

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

ДА НИ Е ЧЕСТИТА ПЪРВАТА ГОДИНКА!
ДА СИ Я ЧЕСТИТИМ ОЩЕ ДЪЛГО, И ДА ПЪЛНИМ САЙТА САМО С ХУБАВИ ПОВОДИ!!!
ОТ БЕЗЗЪБИ ПЪРВОЛАЦИ ДО ФУКЛИВИ АБИТУРИЕНТИ!!!:):):) /
ДА ГИ ВИЖДАМЕ КАК РАСТАТ, КАКВО СА ПРЕЖИВЕЛИ ЗАЕДНО И ДА СЕ СЕЩАМЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА КОГО ИМАМЕ ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН САЙТ!!!!!

<< 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>

News

Постижения

10.03.2012 14:48
В началото на 2012 година се проведоха няколко състезания, в които нашите ученици пожънаха страхотен успех. В трети кръг на националното състезание ИТ Знайко са класирани: Габриела Андреева - група А Маргарита Драганова - група А Венеса Красимирова - група А Огнян Владистлавов - група...
>>

Новини от първата родителска среща

17.09.2011 10:53
Информация за родителската среща, която се проведе на 16.09.2011г. може да намерите тук: Родителска среща - 16.09.2011г
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Търсене

Дъга - сайт на І-б клас© 2008 All rights reserved.